O nas

Jesteśmy małym browarem kontraktowym i znajdujemy się w pobliżu Łodzi, a dokładniej w Koluszkach – znanych przede wszystkim ze strategicznego węzła kolejowego. Zawsze lubiliśmy pociągi, a towarzyszący dworcowy klimat i charakterystyczne dźwięki na stacjach kolejowych dodały nam większego rozpędu.

Nasz zespół składa się z czterech osób, a każda z nich opiekuje się innym obszarem. Mamy Darka, który jest świetnym piwowarem i opracowuje dla nas cały pakiet receptur, ponieważ jego kubki smakowe zdecydowanie nie należą do tych najcierpliwszych. Natalia opiekuje się wizerunkiem, marką i kanałami społecznościowymi, a jej dioda w telefonie przybiera odcienie, których Kamil nie widział w palecie graficznej. Właśnie, czym się zajmuje Kamil? Kreatywność to jedno, ale przełożenie tego na papier jest znacznie trudniejszym wyzwaniem. To właśnie on jest projektantem m.in. naszych etykiet. Wszystko w całość spina Konrad. Odpowiada także za budowanie sieci kolejo… to znaczy sieci sprzedaży i dystrybucji. 

Poznaj nas bliżej!

 

Konrad Dąbrowski

Pasjonat futbolu, górskich szlaków i Słowacji – szczególnie rejonu Liptova i Bratysławy. Każdy dzień wolny wykorzystuje na podróże małe i duże, najlepiej ze schłodzoną butelką Kofoli w plecaku i biletem kolejowym w jedną stronę. Współautor kilku projektów, z czego największym jest Browar Kolejowe. Zawodowo realizuje się w obszarze transportu, a intensywne dni kończy dobrym milk stoutem.


Kamil Freliga

Bohemista, współtwórca (zresztą wraz z Konradem Dąbrowskim) i organizator Wiejskiej Ligi Piłki Nożnej, Pucharu Knura i Jeszcze Niższej Ligi. Interesuje się wszystkim, co związane z kulturą czeską i sportem. Pije duże ilości herbaty. Ochoczo wykorzystując fakt posiadania zniżek studenckich chętnie podróżuje koleją. Postara się zadbać o to, by nasze etykiety wyglądały lepiej niż koluszkowski dworzec.


Natalia Witek

Na co dzień pracuje jako asystentka w #korpo, a w wolnym czasie poświęca się nauce języka francuskiego. Udziela także wsparcia dla uczniów z języka angielskiego po kilkuletniej przygodzie z organizacją muzyczną w Wielkiej Brytanii. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki, kubka dobrej herbaty (i dobrej ipy) ani bez kotów. I najważniejsze – ma bilet miesięczny na kolej z Gałkówka do Koluszek.


Darek Grabowski

Z wykształcenia anglista, który uwielbia uprawiać sport, a w szczególności piłkę nożna oraz cross-fit zawsze z słuchawkami na uszach, gdzie wybrzmiewają dźwięki od elektronicznych aż po grunge. Uwielbia muzykę, nagrał płyty długogrające z zespołem Revlovers oraz ma na koncie koncerty w całym kraju włącznie z Heineken Opener Festival. Spełniony tata bliźniaczek, który po pracy wieczorem chętnie sięgnie po soczysty New England IPA.